historia leżajska

Niezależne forum dla fascynatów dziejami Lezajska


#1 2022-08-21 18:25:51

Rivan

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2020-09-30
Posty: 7
Punktów :   

Rzeźby przed MDK w Leżajsku

Dzień dobry. Poszukuję dawnych zdjęć rzeźb które ozdabiały teren przed MDK w Leżajsku w latach 70tych do 90tych. Szkoda, że zniknęły.. Pamiętam też klimat drewnianych domków i straganów - ław które stały tam od czasu do czasu w ramach kiermaszy książki.. Czy ktoś posiada i mógłby udostępnić zdjęcia tych rzeźb, zwłaszcza kobiety topless. Czy znane jest nazwisko rzeźbiarza? Czy ma ktoś też stare zdjęcia przedstawiające plac zabaw z lat 70.tych koło MDK czyli za garażami wzdłóż ulicy Kopernika w kierunku sklepu miesnego i delikatesów? Marzę też o "wirtualnym" odwiedzeniu wnętrza poczty w dawnym budynku sądu przy ul. Mickiewicza. Pamiętam tę pocztę z początków lat 70tych. Pozdrawiam.

Offline

 

#2 2023-04-21 23:48:19

 aord

Użytkownik

Call me!
Skąd: Leżajsk
Zarejestrowany: 2009-04-18
Posty: 378
Punktów :   
WWW

Re: Rzeźby przed MDK w Leżajsku

Niestety, nie znam autora rzeźby.
https://photos.app.goo.gl/JykWygK3d2Dnntov6

Offline

 

#3 2023-05-09 20:55:05

Rivan

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2020-09-30
Posty: 7
Punktów :   

Re: Rzeźby przed MDK w Leżajsku

Bardzo dziękuję za to zdjęcie. Wydaje mi się, że pozostałe rzeźby widziałem kiedyś w Muzeum w Rzeszowie, ale nie jestem pewien - to już tyle lat temu.. Chciałbym zobaczyć zdjęcia MDK i okolic, zwłaszcza placu zabaw jaki pamiętam z lat 70tych. Pamiętam jeszcze duży plac zabaw jaki znajdował się niedaleko liceum i za supersamem, a teraz tam są bloki.. Tęsknię za dawnym Leżajskiem i za minionym czasem. Pozdrawiam. Jarek

Offline

 
stat4u

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotelstayfinder prawnik rozwody kraków